loader

Festiwal Holi w Bochni 29 sierpnia, 2019

W czerwcu 2019, będąc w Bochni, w pewnym momencie znalazłem się w epicentrum Festywalu Holi. Ani ja, ani moja kamera nie ucierpiały 😅. Trochę więcej bla-bla na ten temat znajdziecie u mnie w BLOGU.

Legwan – Inline Skating 31 maja, 2019

Pamiętam jak spacerowałem po parku ze swoją żoną i córką, gdy nagle zobaczyłem tego gościa na rampie. Od razu zacząłem go kręcić. Czytaj więcej na moim BLOGU.

Fakty o Białorusi i Łotwie 19 maja, 2017

To jest wideo zrobione przeze mnie z okazji starań o Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie w 2021 roku. W 2021 roku, jak prawdopodobnie niektórzy z Was już wiedzą, Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie odbędą się jednocześnie w Mińsku (Białoruś) i Rydze (Łotwa). Miałem szczęście pracowąć nad wideo prezentacją, która została użyta 19 maja 2017 roku w Kolonii (Niemcy) przez Białoruską i Łotewską federacje hokejowe w ramach starań o prawo organizacji tego bardzo ważnego wydarzenia sportowego. Wygraliśmy! To jest…

20 Faktów o Białorusi 23 grudnia, 2016

Czy w ogóle wiesz coś o Białorusi? Z pewnością obstawiam, że wielu z Was odpowie na to pytanie, że nie za bardzo 🙂 Nic strasznego. Po to właśnie przygotowałem ładną 5-minutową animację, w której przedstawiam 20 faktów o moim kraju. Zamieściłem długi wpis na moim BLOGU, gdzie przeczytasz sporo ciekawostek o tym jak tę wideo powstało. Poza tym, znajdziesz tam ten sam filmik w 2 innych wersjach językowych.

© 2020 Pavel Supanenka. All rights reserved.