loader

Pomyłka 16 listopada, 2015

Zawsze marzyłem o nakręceniu krótkometrażówki o miłości. W 2015 roku moje marzenie spełniło się.

Scenariusz do tego filmu siedział w mojej głowie od dłuższego czasu, aż pewnego dnia powiedziałem sobie: „czas żeby zacząć działać”.

Pokazałem scenariusz przyjaciołom, a następnie potencjalnym aktorom. Szczerze mówiąc, nie miałem przed tym dużego doświadczenia w zajmowaniu się produkcją od i do z udziałem większej grupy ludzi, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać, czy wszyscy mnie po prostu spławią albo zrobią to w inny mniej nieprzyjemny sposób. Jednak ku mojemu zaskoczeniu większość moich przyjaciół przyjęła tę propozycję z entuzjazmem. I to jest pierwsza rzecz, której się nauczyłem — nigdy nie nikogo nie oceniaj przed czasem, po prostu zapytaj. Prośba o pomoc nic nie kosztuje. Poza tym, prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak cudownych masz przyjaciół, dopóki nie podzielisz się z nimi swoim pomysłem.

Potem bardzo powoli, ale proces produkcji jakoś ruszył. To się trochę ciągnęło, więc żeby wszyscy wiedzieli, że pracuję nad tym filmem i nie porzuciłem projektu (chociaż miałem takie myśli mniej więcej w połowie), stworzyłem dla tego 5-minutowego filmu nawet dwa mini zwiastuny.

Teaser 1:

Teaser 2:

Dzięki aktorom, oraz całej ekipie, a także wszystkim, którzy pomagali w tworzeniu tego dzieła, nasza ciężka praca w końcu zaowocowała. Skończyłem składanie tego filmu i zaprosiłem wszystkich uczestników do mojego mieszkania na wspólne oglądanie. I wiecie co? Byłem szczęśliwy. Nie dlatego, że film był świetny (chociaż śmiem twierdzić że taki jest 😋), ale głównie dlatego, że udowodniłem sobie, że mogę nie tylko mieć marzenia, ale także je spełniać.

0

Leave a Reply

© 2020 Pavel Supanenka. All rights reserved.